Forum

ТОП-20 Найцікавіших...
 
Notifications
Clear all
ТОП-20 Найцікавіших Місць Косівщини
ТОП-20 Найцікавіших Місць Косівщини
Group: Registered
Joined: 2022-04-08
New Member

About Me

Косів — готель, котеджі, приватний сектор

Косівщина – лише одне з найпривабливіших місць Гуцульщини. Це край родючих територій і полів, високих гір, а також швидких струмків, свіжого повітря, а також чистої води. Слід зазначити, що ця земля багата на мінеральні водні ресурси. Особливість цієї місцевості, її краса, а також багата фауна та рослинність, виразна скарбниця повністю природних екосистем з її незвичайною, реліктовою рослинністю та видами тварин, яких немає в Україні, та її індивідуальними звичаями, Традиції, а також ремесла насправді завжди привозили багато відпочиваючих не тільки з нашої власної нації, але й з кількох інших народів.

Косів — Вікіпедія

Загальна площа території становить 968 квадратних кілометрів (6,5% області). Населення становить 88268 осіб, що становить 6,4% від загальної кількості жителів нашої області. Населення міста складає 14552 (16,5%), а сільського – 73716 (83,5%). Місцевість розташована у передгір'ях, thermodynamic-evolution.org а також у спусках Карпат.

Громада 1 Тип громади Села 2 Усі переговори 45 Місцеві регіональні ради 1 Околиці Міські ради 1 Околиці Сільські ради 39 60% переговорів району мають горбистий характер. Результати ускладненої за останні роки роботи місцевого господарства свідчать про досягнення економічної ситуації сусідства.

Таким чином, протягом 2010 року він зріс до 16% на відміну від 2009 року. Зростають і накопичені економічні інвестиції (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо порівнювати з 2009 роком). Зростає і рівень заробітної плати. Типова заробітна плата стандартного (офісного) працівника зросла до 19,7% у 2010 році.

Станом на 01.01.2011 р. на Косівщині було зареєстровано 5154 приватних осіб, а також 720 юридичних осіб. Реєстраційна палата, а також Центр дозвілля сприяє створенню позитивних умов для розвитку бізнесу, спрощенню державного зарахування, а також спрощенню та прискоренню дозвільних процедур в обласній адміністрації.

Продукція експорту включає лісоматеріали та вироби з дерева, широкий асортимент комерційної продукції. До складу імпорту входять транспортні засоби, гіпсові та гіпсові вироби, полімерні матеріали, сталь, а також вироби з металу. Земля, яка може бути використана для ведення сільського господарства в області, становить 39,6 тис. га (або 44% загальної площі): 30% обробних земель, 63.

Історична Косівщина: з унікальних світлини (фото)

8% лісових масивів. В першу чергу регіональні особи - це ті, хто пов'язаний із сільськогосподарським виробництвом, www.wolfsniperclan.com а також працює на власних домашніх ранчо, хоча область налічує 21 більшу ферму. На території області функціонують 7 баз відпочинку, а також приватні будинки-інтернати, 4 готелі, https://snow.ewebcreative.com/community/profile/lloydpritchard 1 база відпочинку для молоді, 4 пансіонати, 52 плантації.

Косів - КОЛОМИЯ СЬОГОДНІ

Йде автобусна обмолота до ресурсів (Косів-Київ). В районі функціонують 652 об'єкти роздрібного бізнесу, 141 річ громадського харчування, 60 речей споживчих рішень, 8 ринків. Служби побутового обслуговування використовують 19 видів свого рішення, 15 - для глухих. В районі 49 закладів культури, 50 бібліотек, 5 закладів дитячої творчості (Косів, Кути, Рожнів, driptips.toro.com Яблунів, Космач), 3 музеї (Косів, Хімчин, Кути).

Освітні дані: в області 55 середніх шкіл (там навчаються 10109 учнів); 22 дитячих садка (Юторопський навчально-виховний центр, загалом у цих садочках навчається 1355 дітей); Косівський вечірній коледж 546 слухачів; 3 поштові заклади. Охорона здоров'я: Косівська ЦРЛ 360 ліжок, Яблунівська обласна лікарня 100 ліжок, Кутинська місцева лікарня 85 ліжок, Космацький санаторій 16 ліжок, Косівська ТБ.

В області 641 ліжко. 10 медичних амбулаторій пропонують своє медичне рішення. У цій сфері працює 250 медичних працівників, 762 медичні сестри. У Косівському районі функціонує професійно-технічний заклад:36, який спеціалізується на підготовці кваліфікованих кадрів для загальнодержавної економічної ситуації: плодообробників, слюсарів з ремонту сільськогосподарської техніки, а також техніки, трактористів, автомобілістів, кухарів, майстрів плиточної роботи.

відвідати сторінку про Косів — Маршрути https://kosiv.club

Експертиза в дизайні Макет одягу, Художня шкіра, Стиль меблів і вироби з дерева, Графічний стиль. Експертиза в прикладному та декоративному мистецтві Художня обробка дерева, художня сталь, художня кераміка, художнє ткацтво.

Location

Occupation

https://kosiv.club
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: